Professional fencing

GALERIA

-

COVID-19
KORONAWIRUS

MAJ 2020
WARSZAWA
_

HONOROWY SZERMIERZ
GALA Walentynkowa F3
Zakochaj się w SZERMIERCE !

14 luty 2020
WARSZAWA
_

AKADEMIA BRONI
SZKOŁA SZERMIERKI W WARSZAWIE
SPOT 2019

SZERMIERKA
Twój nowy styl życia.
SZERMIERKA
dla tych, którzy wiedzą, że życie zaczyna się od zmian.
Zacznij już dziś.
Pokonaj Siebie!

 

 

MARCIN ŻMUDZKI
TRENER SZERMIERKI

Warszawska AKADEMIA BRONI to niezwykłe miejsce na szermierczej mapie Polski. To Klub, w którym od ponad 20-lat pasjonaci białej broni szlifują umiejętności posługiwania się mieczem, szablą, rapierem i szpadą. Ponieważ pytacie nas często kim jest osoba, która stworzyła tę kuźnię talentów, przygotowaliśmy dla Was filmową wizytówkę twórcy systemu F3 – szermierza, trenera, bronioznawcy, sportowca, ale przede wszystkim człowieka z krwi i kości. Panie i Panowie, przed Państwem Marcin Żmudzki …

 

 

SZKOLENIA
SZERMIERKA – BRONIOZNASTWO – WOJSKOWOŚĆ

Broń biała towarzyszyła naszej kulturze od bardzo dawna. Ludzie używali oręża wcześniej, niż opanowali sztukę pisania. Sztuka walki bronią białą – SZERMIERKA obecna jest w literaturze, filmie, grach, religii, a nawet filozofii. Ma znaczący wpływ na kształtowanie się europejskiej spuścizny kulturowej. Potrzebujesz rzetelnej wiedzy na temat z zakresu historii broni czy wojskowości, archeologii czy szermierki? Skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych szkoleń prowadzonych przez wyjątkową osobę z pasją Marcina Żmudzkiego z warszawskiej szkoły szermierki.

 

 

EVENTY

Organizujemy różne eventy: WARSZTATY SZERMIERKI, SZKOLENIA SZERMIERCZE, SPOTKANIA BIZNESOWE, IMPREZY INTEGRACYJNE, WIECZORY KAWALERSKIE, IMPREZY URODZINOWE, SESJE ZDJĘCIOWE i różne inne ciekawe pomysły dla wymagających oryginalnej rozrywki. Gwarantujemy przepełnioną emocjami zabawę połączoną z poznaniem tajników Szlachetnej Sztuki Obrony. Profesjonalna obsługa zapewni wysokiej jakości sprzęt (broń i protektory) dla każdego uczestnika. Do dyspozycji proponujemy miejsce w swoim Klubie F3 lub dojazd do wyznaczonego miejsca przez zamawiającego.Program każdego eventu organizowanego przez SSF3 AKADEMIA BRONI jest elastyczny. Wszystko na spotkaniu z inwestorem omawiamy i dostosowujemy do potrzeb klienta. Masz pomysł albo potrzebujesz konsultacji? Zapraszamy do kontaktu.
Zobacz przykładowe reportaże z naszych eventów …

 

SZABLA
POLSKA BROŃ NARODOWA / POLISH SABER

GRA o TRON – MEGA EVENT – HBO

AKADEMIA BRONI
SZKOŁA SZERMIERKI W WARSZAWIE
SPOT 2010

Dlaczego SZERMIERKA?

 

 

BAL MASKOWY

SYLWESTER 2011

Szczęśliwego Nowego Roku!