gwarancja

SSF3 AKADEMIA BRONI udziela gwarancji na zakupioną u nas broń i protektory, która obejmuje wady ukryte ujawniające się w pierwszym miesiącu zgodnego z przeznaczeniem użytkowania.


płatny serwis

Prowadzimy płatny serwis pogwarancyjny zużytego sprzętu (wymiana złamanych głowni i uszkodzonych elementów oprawy), oraz serwis okresowy (czyszczenie i ostrzenie głowni, naprawa punt, wymiana okładzin amortyzujących, usuwanie drobnych usterek powstałych na skutek zużycia).


bezpłatne doradztwo

Studentom SSF3 AKADEMIA BRONI służymy bezpłatnym doradztwem w zakresie wyboru sprzętu i producenta odpowiedniego do indywidualnych oczekiwań.

 


doradztwo antykwaryczne

Dokonujemy profesjonalnej identyfikacji i datowania egzemplarzy broni białej. Służymy pomocą w obrocie na rynku prywatnych kolekcji broni białej.


renowacja i konserwacja

Wykonujemy fachową renowację (z częściową rekonstrukcją) oryginalnych egzemplarzy broni białej. Zapewniamy pomoc konserwacyjną eksponatów kolekcjonerskich.


ostrzenie broni białej

Ostrzymy ręcznie europejską broń białą (ostrzenie fazowe) za pomocą ściernic korundowych, ostrzałek diamentowych i ceramicznych o gradacjach od 300 do 1800. Uzyskane w ten sposób ostrze np. szabli husarskiej, goli włosy.


uwaga !!!

Broń, protektory oraz wszystkie akcesoria zamieszczone na stronie znajdują się w bieżącej sprzedaży SSF3 AKADEMIA BRONI. Broń i protektory zakupione od SSF3 ABr przeznaczone są do szermierki bądź Testów Bojowych i spełniają wymagania wytrzymałościowe narzucone przez taki sposób użytkowania.

 
   
 
    © 2008 - 2019 pozycjonowanie SEMCENTRUM