MISTRZOWIE WRZE¦NIA 2010

SZPADA: MARCIN BIAŁEK
w pojedynku finałowym z Marcinem Bielanem

SZABLA: MACIEJ SYMON
w finałowym pojedynku z Szymonem Łojakiem

RAPIER: SZYMON ŁOJAK
w finałowym pojedynku z Marcinem Białkiem

MIECZ: SZYMON ŁOJAK
w pojedynku finałowym z Radosławem Jendrzejczakiem

 

 

 

 
MISTRZOWIE SIERPNIA 2010

SZPADA: RAFAŁ KALUS
w pojedynku finałowym z Paulin± Gutowsk±

SZABLA: KONRAD MADANY
w finałowym pojedynku z Marcinem Białkiem

RAPIER: MARCIN BIAŁEK
w finałowym pojedynku z Rafałem Kalusem

MIECZ: GRZEGORZ BIERNACKI
w pojedynku finałowym z Radosławem Soszka

 

 

 

 
MISTRZOWIE LIPCA 2010

SZPADA: TOMASZ BIERNACKI
w pojedynku finałowym z Paulin± Gutowsk±

SZABLA: RAFAŁ KALUS
w finałowym pojedynku z Paulin± Gutowsk±

RAPIER: RADOSŁAW SOSZKA
w finałowym pojedynku z Marcinem Białkiem

MIECZ:
GRZEGORZ BIERNACKI
w pojedynku finałowym z Rafałem Kalusem

 

 

 

 
MISTRZOWIE MAJA 2010

SZPADA: RADOSŁAW SOSZKA
w pojedynku finałowym z Radosławem Jendrzejczakiem

SZABLA: RADOSŁAW SOSZKA
w finałowym pojedynku z Grzegorzem Biernackim

RAPIER: MARCIN BIAŁEK
w finałowym pojedynku z Grzegorzem Biernackim

MIECZ: MARCIN BIAŁEK
w pojedynku finałowym z Radosławem Soszka

 

 

 

 
MISTRZOWIE MARCA 2010

SZPADA: RAFAŁ KALUS
w pojedynku finałowym z Piotrem Przanowskim

SZABLA: MACIEJ SYMON
w finałowym pojedynku z Ireneuszem Wołoszczakiem

RAPIER: MARCIN BIAŁEK
w finałowym pojedynku z Radosławem Soszka

MIECZ:
MACIEJ SPŁAWA-NEYMAN
w pojedynku finałowym z Piotrem Przanowskim

 

 

 

 
MISTRZOWIE LUTEGO 2010

SZPADA: RAFAŁ KALUS
w pojedynku finałowym z Marcinem Białkiem

SZABLA: OSKAR LUTY
w finałowym pojedynku z Markiem Mirosem

RAPIER: OSKAR LUTY
w finałowym pojedynku z Radosławem Jendrzejczakiem

MIECZ: RAFAŁ KALUS
w pojedynku finałowym z Markiem Mirosem

 

 

 

 
MISTRZOWIE STYCZNIA 2010

SZPADA: MARCIN BIAŁEK
w pojedynku finałowym z Rafałem Kalusem

SZABLA: RAFAŁ KALUS
w finałowym pojedynku z Szymonem Łojakiem

RAPIER: KONRAD MADANY
w finałowym pojedynku z Marcinem Barańskim

MIECZ: PAWEŁ TCHOREK
w pojedynku finałowym z Maciejem Symonem

 

 

 

 
MISTRZOWIE GRUDNIA 2009

SZPADA: RAFAŁ KALUS
w pojedynku finałowym z Piotrem Szczerbińskim

SZABLA: RAFAŁ BABRAJ
w finałowym pojedynku z Antonim Olbrychskim

RAPIER: RAFAŁ KALUS
w finałowym pojedynku z Marcinem Białkiem

MIECZ: RAFAŁ KALUS
w pojedynku finałowym z Antonim Olbrychskim

 

 

 

 
MISTRZOWIE LISTOPADA 2009

SZPADA: ANDRZEJ STARODUMOW
w pojedynku finałowym z Konradem Madany

SZABLA: PIOTR SZCZERBIŃSKI
w finałowym pojedynku z Rafałem Kalusem

RAPIER: RADOSŁAW SOSZKA
w finałowym pojedynku z Pawłem Wojtkiewiczem

MIECZ: ANDRZEJ STARODUMOW
w pojedynku finałowym z Bartłomiejem Turkowskim

 

 

 

 
MISTRZOWIE PA¬DZIERNIKA 2009

SZPADA: ANDRZEJ STARODUMOW
w pojedynku finałowym z Radosławem Soszka

SZABLA: ANDRZEJ LAMENTA
w finałowym pojedynku z Markiem Szczepańskim

RAPIER: ANDRZEJ STARODUMOW
w finałowym pojedynku z Leszkiem Borkowskim

MIECZ: ANDRZEJ STARODUMOW
w pojedynku finałowym z Konradem Madany

 

 

 

 
MISTRZOWIE WRZE¦NIA 2009

SZPADA: MICHAŁ POPIOŁEK
w pojedynku finałowym z Marcinem Białkiem

SZABLA: ANDRZEJ STARODUMOW
w finałowym pojedynku z Rafałem Kalusem

RAPIER: RAFAŁ KALUS
w finałowym pojedynku z Andrzejem Starodumowem

MIECZ: RAFAŁ KALUS
w pojedynku finałowym z Pawłem Wojtkiewiczem

 

 

 

 
MISTRZOWIE SIERPNIA 2009

SZPADA: JACEK BUJKO
w pojedynku finałowym z Paulin± Krumholz

SZABLA: PAULINA KRUMHOLZ
w finałowym pojedynku z Radim Doleżel

RAPIER: ANDRZEJ STARODUMOW
w finałowym pojedynku ze Stanisławem Nagórskim

MIECZ: PAWEŁ TCHOREK
w pojedynku finałowym z Leszkiem Borkowskim

 

 

 

 
MISTRZOWIE LIPCA 2009

SZPADA: BARTŁOMIEJ MYSŁEK
w pojedynku finałowym z Marcinem Kubisiakiem

SZABLA: MICHAŁ POPIOŁEK
w finałowym pojedynku z Bartłomiejem Mysłkiem

RAPIER: ANDRZEJ STARODUMOW
w finałowym pojedynku z Pawłem Wojtkiewiczem

MIECZ: RAFAŁ KALUS
w pojedynku finałowym z Bartłomiejem Mysłkiem

 

 

 

 
MISTRZOWIE CZERWCA 2009

SZPADA: SZYMON ŁOJAK
w pojedynku finałowym z Bartłomiejem Mysłkiem

SZABLA: BARTŁOMIEJ TURKOWSKI
w finałowym pojedynku z Rafałem Kalusem

RAPIER: MARCIN BIAŁEK
w finałowym pojedynku z Łukaszem Rozbickim

MIECZ: MACIEJ SYMON
w pojedynku finałowym z Andrzejem Lament±

 

 

 

 
MISTRZOWIE MAJA 2009

SZPADA: RAFAŁ KALUS
w pojedynku finałowym z Pawłem Wojtkiewiczem

SZABLA: KAMIL GAJEWICZ
w finałowym pojedynku z Rafałem Kalusem

RAPIER: RAFAŁ KALUS
w finałowym pojedynku z Rafałem Jaroszem

MIECZ: RAFAŁ JAROSZ
w pojedynku finałowym z Kamilem Gajewiczem

 

 

 

 
MISTRZOWIE KWIETNIA 2009

SZPADA: ANDRZEJ STARODUMOW
w pojedynku finałowym z Radosławem Soszk±

SZABLA: GRZEGORZ BIERNACKI
w finałowym pojedynku z Michałem Ciachem

RAPIER: ANDRZEJ LAMENTA
w finałowym pojedynku z Michałem Ciachem

MIECZ: PIOTR BICZYK
w pojedynku finałowym z Marcinem Białkiem

 

 

 

 
MISTRZOWIE MARCA 2009

SZPADA: RAFAŁ KALUS
w pojedynku finałowym z Pawłem Wojtkiewiczem

SZABLA: JAN POROWSKI
w finałowym pojedynku z Marcinem Białkiem

RAPIER: ANDRZEJ STARODUMOW
w finałowym pojedynku z Pawłem Potockim

MIECZ: ANDRZEJ STARODUMOW
w pojedynku finałowym z Grzegorzem Biernackim

 

 

 

 
MISTRZOWIE LUTEGO 2009

SZPADA: ANDRZEJ STARODUMOW
w pojedynku finałowym z Bartłomiejem Owczarkiem

SZABLA: SZYMON ŁOJAK
w finałowym pojedynku z Bartłomiejem Turkowskim

RAPIER: ANDRZEJ STARODUMOW
w finałowym pojedynku z Rafałem Kalusem

MIECZ: RAFAŁ KALUS
w pojedynku finałowym z Magdalen± Niepiekło

 

 

 

 
MISTRZOWIE STYCZNIA 2009

SZPADA: ANDRZEJ STARODUMOW
w pojedynku finałowym z Rafałem Kalusem

SZABLA: ANDRZEJ STARODUMOW
w finałowym pojedynku z Pawłem Potockim

RAPIER: WOJCIECH NOWAKOWSKI
w finałowym pojedynku z Bartłomiejem Turkowskim

MIECZ: PAWEŁ POTOCKI
w pojedynku finałowym z Michałem Prokopiakiem

 

 

 

 
MISTRZOWIE GRUDNIA 2008

SZPADA: MARCIN BˇK
w pojedynku finałowym z Szymonem Łojakiem

SZABLA: ANDRZEJ STARODUMOW
w finałowym pojedynku z Michałem Popiołkiem

RAPIER: RAFAŁ JAROSZ
w finałowym pojedynku z Andrzejem Starodumowem

MIECZ: RAFAŁ KALUS
w pojedynku finałowym z Marcinem B±kiem

 

 

 

 
MISTRZOWIE LISTOPADA 2008

SZPADA: ANDRZEJ LAMENTA
w pojedynku finałowym z Piotrem Paprzyckim

SZABLA: PAWEŁ WOJTKIEWICZ
w finałowym pojedynku z Maciejem Talaga

RAPIER: ANNA RATAJSKA
w finałowym pojedynku z Marcinem B±kiem

MIECZ: ANNA RATAJSKA
w pojedynku finałowym z Andrzejem Starodumowem

 

 

 

 
MISTRZOWIE PA¬DZIERNIKA 2008

SZPADA: ANDRZEJ LAMENTA
w pojedynku finałowym z Maciejem Obarskim

SZABLA: GRZEGORZ BIERNACKI
w finałowym pojedynku z Pawłem Wojtkiewiczem

RAPIER: ANDRZEJ LAMENTA
w finałowym pojedynku z Andrzejem Starodumowem

MIECZ: ANDRZEJ STARODUMOW
w pojedynku finałowym z Rafałem Kalusem

 

  

 

do góry

 

 
   
 
    © 2008 - 2018 pozycjonowanie SEMCENTRUM